Back to All Events

Oleg Skrypka & Lynne Jordan and the Shivers - A Benefit to Support PTSD Victims in Ukraine

  • City Winery Chicago 1200 West Randolph Street Chicago, IL, 60607 United States (map)

Oleg Skrypka & Lynne Jordan and the Shivers - A Benefit to Support PTSD Victims in Ukraine – 17 липня о 7:30 pm. Квиток $75.

Деякі рани не помітні, інші ніколи не заживають. Понад 1,5 мільйона внутрішніх біженців війни що втекли заради безпеки в Україну з Криму і східних територій, на які вторглася Росія. Солдати і їх сім'ї, діти і дорослі, переміщені в результаті насильства страждають від емоційної травми, отриманої під час жахів війни. Вони потребують емоційної підтримки і допомоги, щоб повернутися до нормального життя.

Національний університет Києво-Могилянська академія, найстаріший університет України створено в 1615 році, створили два центри для лікування посттравматичного стресового розладу (ПТСР), один в Києві, столиці України, і один в Слов'янську, де мали місце основні битви в Донбасі. Надходження від збору коштів піде на користь двох центрів. Пожертвування вітаються. $60 із $75 підлягатимуть податкам. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з Києво-Могилянською Фундацією за  mail@kmfoundation.org або 773-490-9797.

У заході буде брати участь український співак Олег Скрипка та американська виконавиця Лінні Джордан (Lynne Jordan).

 

Earlier Event: July 12
ЗУСТРІЧ НА ДАХУ
Later Event: July 23
St. Volodymyr Ukrainian Festival