August 16, 2019

16 серпня, п’ятниця

 У першій частині передачі – "Дискусійний клуб". На прямому зв'язку з України – спів координатор організації «Суспільні Системи», засновник організації «Народного Трибуналу» – Назар Мухачов.

 У другій половині нашої програми в студії UkieDrive гість - Володимир Мула -  український кінорежисер, продюсер .

Говоримо про новий документальний фільм «UKE».

Грецкі, Савчук, Буцик, Данейко – легендарні зірки Національної хокейної ліги. Проте мало хто знає, що ці видатні спортсмени мають українське коріння, про яке вони вперше розкажуть у документальному фільмі «UKE». Планується, що 90-хвилинну стрічку презентують уже навесні 2020 року; наразі треба викупити архівне відео в НХЛ, яке коштує великих грошей. Про невідомі історії легендарних хокеїстів, усю важкість цієї гри в минулому, різницю між канадською та американською еміграцією, а також вагомий внесок українців у розвиток НХЛ Володимир Мула розповів в ексклюзивному інтерв’ю UkieDrive.

Довідка: У 2015 році Володимир Мула власними силами і власним коштом зняв документальний фільм "Американська мрія".

Картина побудована на історіях людей, які свого часу покинули рідні домівки і відправилися назустріч новому і незвіданому життю.

Не забувайте ставити «Like» та робити «Share», щоб ваші друзі та знайомі були завжди в курсі актуальних подій в Україні і пропозицій від наших фахівців та рекламодавців