Загадкові, химерні, казкові, мальовничі, дивовижні… Найкрасивіші палаци і замки взимку

1. У Північному Йоркширі, в двадцяти п’яти кілометрах на північ від Йорка, знаходиться цей величний і прекрасний замок Касл-Ховард (Castle Howard). Це родовий маєток сімейства Говардом, англійських аристократів.

Замок Хоеншванґау розташований в південній Баварії трохи північніше кордону з Австрією. У перекладі з німецької «Schloß Hohenschwangau» звучить як «Високий лебединий край». Резиденція була побудована за наказом Максиміліана II Баварського. Тут ріс і виховувався його син Людвіг.

. Замок Нойшванштайн розташований недалеко від замку Хоеншванґау. Це найбільш відвідуване місце туристами на півдні Німеччини.

. На східному березі річки Медуей в графстві Кент можна побачити чудовий Рочестерський замок

. Шотландський замок Крегівар був побудований в сімнадцятому столітті. Будова має сім поверхів. Під час Першої Світової війни тут розташовувався госпіталь для поранених солдатів.

. У Карпатах поблизу румунського міста Синая на шляху, який у часи Середньовіччя з’єднував Трансільванію і Валахію, височить Замок Пелеш. Будівництво почалося в 1873 році і завершилося до 1914. Стиль замку можна охарактеризувати як неоренесанс. На даний момент будова відноситься до історичних пам’ятників.

. У місті Моріцбург всього в чотирнадцяти кілометрах від Дрездена знаходиться заміська резиденція саксонських курфюрстів будинку Веттинів.

. У графстві Нортумберленд (північ Англії) розташована головна резиденція герцога Нортумберленда – замок Алник.

Празький Град – старовинна фортеця в Чехії. Раніше в ній жили місцеві королі і деякі імператори Священної Римської імперії. Зараз це резиденція президента. Вважається найбільшою у світі. Припускають, що Празький град також найбільший замок у Європі.

0. Між французькими містами Комп’єнь і Вілле-Котре на лісовій окраїні знаходиться замок П’єрфон.

11. В історичній частині іспанського міста Сеговія можна побачити фортеця Алькасар. Вона височіє на скелі в місці злиття двох річок Ересма і Кламорес. У різний час фортеця служила для різних цілей. Вона була і королівською резиденцією, і в’язницею, і артилерійської академією. Цей замок читається одним з найкрасивіших старовинних будівель в Іспанії.

2. На фото знаменитий Катерининський палац, розташований в околицях Санкт-Петербурга. Колишнє імператорська володіння.

3. Балморал – замок англійських правителів в Шотландії.

4. На знімку «Ластівчине гніздо». Цей замок давно вже став «візитною карткою» ПБК. Розташований на прямовисній 40-метровій Аврориній скелі мису Ай-Тодор в українському селищі Гаспра. 

5. Це покинутий замок Міранди. Споруда дев’ятнадцятого століття. Знаходиться на території Бельгії.

6. Підгорецький палац, Україна. Цей замок, побудований між 1635-м і 1640-м, був колись багато обставлений, але під час Першої світової війни солдати знищили всю розкіш інтер’єру.

6. Фортеця Фесте Кобург, одна з найбільших фортець Німеччини

7. Неповторний середньовічний замок Хоенверфен, Австрія

8. Замок Бодіам, один з численних свідків неспокійної історії Англії

9. Замок білого мармуру або замок Інуяма, один з найстаріших замків Японії

0. Дивовижний замок Корвінів, шматок загадкової Трансільванії, Румунія

1. Хотинська фортеця, Україна

2. Замок Драхенбург стоїть на правому березі Рейну, на схилі гори Драхенфельс, від якої і отримав свою незвичайну назву

3. Замок Ейлен Донан – це відомий культовий замок Шотландії, розташований на острові в місці, де три великих морських озера зустрічаються один з одним.

4. Замок Мон Сен-Мішель – один з найромантичніших замків старого світу. Мон-Сен-Мішель – острів-фортеця, названа архітектурною перлиною християнства. Зачаровує контур веж острова став найвідомішим з усіх об’єктів Франції внесених до списку ЮНЕСКО.

5. На східному узбережжі Шотландії, в двох милях від Стонхейвена, височить неприступний стрімчак, на вершині якого і стоїть замок Данноттар.

26. Збаразький замок – фамільна резиденція князів Вишневецьких

27. Замок Бран, або Замок Дракули — знаходиться у селі Бран адміністративному центрі комуни Бран, повіті Брашов у Румунії в 30 км від м. Брашов.