У Болгарії туристам пропонують чисті пляжі та прозору воду, в Україні – купу трави та армію медуз

Журналісти порівняли, в якій країні на курорті Чорного моря купатися буде приємніше.

Вода на українських пляжах нагадує "японський суп"

Вода на українських пляжах нагадує "японський суп"

Українські журналісти порівняли морські пляжі в Україні та Болгарії, щоб визначитися, де відпочинок буде більш комфортним та безпечним, та прийшли до висновку: якщо ж їхати до Чорного моря, то в Болгарії купатися приємніше, йдеться у сюжеті програми "Територія обману".

 

Так, на популярному українському курорті – Скадовську – поплавати майже неможливо через те, що берег моря там нагадує "японський суп", узбережжя завалене купами трави, а під берегом плаває армія медуз.

Але є інший варіант з білим піском, як на Канарах, і морем без водоростей - острів Джарилгач, дістатися куди можна лише катером чи теплоходом. Вартість квитка на одного дорослого - 120 гривень.

У порівнянні з материком – це справді казка. Море чисте і прозоре, красивий краєвид, білий пісок. Відпочивати на острові полюбляють і місцеві, бо у рідному Скадовську бояться підхопити якусь інфекцію.

Журналісти радять відпочивальникам обов'язково подбати про захист від сонця, бо туристів сюди привозять о 9 ранку і забирають під вечір, а від сонця немає де сховатися. Інакше відпочинок на пляжі перетвориться на сонячне пекло.