У Хургаді можна побачити тяжку працю рибалок і красу Червоного моря

У центрі міста Хургада розташований невеликий порт, звідки дайвери вирушають у море.

  Місцеві жителі купують, чистять, і навіть смажать та їдять рибу просто на ринку

Місцеві жителі купують, чистять, і навіть смажать та їдять рибу просто на ринку

У єгипетському місті Хургада можна відвідати район із найбіднішими жителями-риболовами і зайнятися дайвінгом у відкритому морі, повідомляється у сюжеті"Сніданку з 1+1".

 

Єдиний рибний ринок у місті Хургада, деи живуть найбідніші риболови знаходиться у районі Ель Сакалла. Вони проводять цілий тиждень у морі, де за цей час встигають наловити по 150 кілограмів риби. Найсмачнішою рибою вважається Харід, кілограм якої коштує чотири долари.

 

Читайте також: Одещина вражає туристів довжелезними катакомбами і страусами

 

Крім того, ціна на свіжий улов коливається від 20 до 150 гривень. Місцеві жителі купують, чистять, і навіть смажать та їдять рибу просто на ринку.

Тут, чути нестерпний сморід і літають мухи, але риболови всього цього не помічають. За день, говорить один із них, може заробити до 100 долів, але буває й так, що на ринок жоден покупець не приходить.

Також, у Червоному морі можна не лише наловити риби, а й спробувати дайвінг.

У центрі міста Хургада розташований невеликий порт, звідси дайвери вирушають у море. Два занурення і прогулянка у відкритому морі коштує чималі гроші - 350 єгипетських фунтів, або 600 наших гривень.

Крім того, інструктори з дайвінгу переконують, що це заняття підходить кожному, оскільки не потребує особливої сміливості чи спеціальних навиків.

Також, дайвінгом можуть займатися і діти із 12 років. Інструктор розповідає, що у нього була клієнтка, якій було аж шістдесят років.

Протипоказання є лише для тих, у кого хворе серце чи вуха. 

Нагадаємо, у Хургаді туристам також радять сходити у незвичайну церкву, а у мечеттях можна не лише помолитися, а й відпочити.