Божевільний тренд 2015. Самі незвичайні взуття світу

1. Десертні босоніжки

Ви ще не в курсі? Босоніжки у вигляді солодкого десерту з вилкою замість каблука - останній писк сучасної моди! Допомагають господині схуднути ...

2. Щурячі тапочки

Менш апетитною моделлю стали домашні тапочки у вигляді чи то сплячих, чи то дохлих крисок ... Тапки розроблені спеціально для чоловіків, щоб у їхніх дружин навіть не виникло думки привласнити собі домашнє взуття чоловіка.

3. Туфлі-щелепи

А ці чоловічі туфлі з щелепою уздовж підошви нагадують, що за ними потрібно також часто доглядати, як і за зубами ... Також ними можна підкреслити статус - рідкісна людина ризикне прикрасити золотими коронками підошву своїх черевиків! І виглядає агресивно - не підходить, укушу!

4. Макаронні сабо

У продовження продовольчої теми дизайнери створили неймовірно модну модель, що представляє собою спагетті з соковитими тюфтельками ... Все для цінителів італійської кухні! 

5. Півчобітки-пастки

Ефект голих ніг! Що може бути смішніше, ніж восени надіти прозоре взуття і піти погуляти під дощем? А якщо в кожній платформі завжди носити з собою по хом'яку - увагу оточуючих і грінпісівців вам забезпечено!

6. Ччеревики "Гола нога"

Ефект голих ніг і пропагування природності просто на піку популярності - нові черевики у вигляді оголених ступень зі шнурками! Здивованих перехожих явно буде мучити питання, як же вам не холодно-то - босоніж по асфальту? 

7. Туфлі-дикобрази

Білі й пухнасті всередині, але небезпечні зовні ... Туфлі нового покоління з вбудованим самозахистом, позбавляють недоброзичливців від бажання вам нашкодити. Також це туфлі-мрія для тих, хто постійно їздить на роботу в громадському транспорті в годину пік ... 

8. "Безкаблукові чоботи"

У цій моделі спостерігається явна тенденція до спрощення складного - взуття замінює штани і чоботи, а каблуки відсікаються зовсім. Підсумок, який має деяку схожість з відкривачкою для пива, перед вами!

9. Коров'ячі копитця

Тема тварин, зокрема копитних стала набирати обертів в нинішньому сезоні. На увазі публіки подібні варіанти "коров'ячих ніжок". Напевно у жінок в такому взутті підвищується ймовірність почути на свою адресу заповітне "Нічого собі, яка теличка пройшла!"

10. Мисливські черевики

Не менш цікавим варіантом "копитній" теми є ці кілька суворі півчобітки .Ідеальний варіант для мисливиць на чоловіків! Каблук стане забійним висновком вашого образу ...

11. Хлібні тапочки

Весь домашній затишок і тепло зосередили в собі ці милі хлібні тапочки. Подібність настільки натуралістична, що, здається, якщо ти нахилишся і принюхався, то почуєш запах свіжоспеченого хліба! Ви ще не придбали такі?

12. Рибні шльопанці

Як органічно впишуться ваші шльопанці в пейзаж пісочного пляжу біля моря або кам'янистого узбережжя річки! Шльопанці-оселедці - це оригінальний варіант показати свою пристрасть для професійних рибалок або просто кумедний спосіб привернути до себе увагу протилежної статі ... А може, й закусити знадобляться!