Back to All Events

“П'ЯТЬ ЕЛЕМЕНТІВ ВІЙНИ” від Дар'ї Марченко та Даніеля Гріна

  • Ukrainian Institute of Modern Art 2320 West Chicago Avenue Chicago, IL, 60622 United States (map)

“П'ЯТЬ ЕЛЕМЕНТІВ ВІЙНИ” від Дар'ї Марченко та Даніеля Гріна – з 18 серпня до 18 вересня. Відкриття виставки: п'ятниця, 18 серпня, о 7:30.

Двері відкриті з 6:00.

Український Інститут Модерного Мистецтва (UIMA) в Чикаго має честь представити надзвичайну експозицію мистецьких робіт "П'ять Елементів Війни" двох сучасних художників з України: Дарії Марченко та Даніеля Гріна. Запрошується громаду міста Чикаго та околиць прибути на відкриття, під час фестивалю Українські Дні, та під час виставки до 18 вересня, 2017.

Дар'я та Даніель відкрито стоять в опозиції військовій агресії, яка захопила східний регіон Донбасу.  Митці йдуть слідом багатої історії протестного мистецтва та створюють емоційно-заряджені роботи про мотиви, жорстокість, та наслідки війни. Намагаючись подолати розрив між спостерігачем та реальністю війни, художники використовують гільзи, фрагменти ракет, обламки гранат та документи, зібрані з поля бою на кордоні з Росією. Дар'я та Даніель будуть присутніми на відкритті виставки і поділяться своїм досвідом створення робіт, новини про які облетіли весь світ.

 

Ukrainian Institute of Modern Art

2320 W. Chicago Ave., Chicago, IL 60622